Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Proste pytanie - przepustnica BFQ jakie podłączenie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Proste pytanie - przepustnica BFQ jakie podłączenie?

    Zamieszczone przez Dig Dug
    [b]Zakładając, że chce przeznaczyć na auto te 60-70 tys. i chce kupić auto dobrze wyposażone, to rozglądając się dostaję to co napisałem, F3 dobrze wyposażoną i o 10 tys droższą O3 prawie tak samo wyposażoną, stąd wniosek, że nie opłaca mi się kupować F3, skoro mogę mieć za "tylko" 10 tys więcej, lepszy komfort, więcej miejsca w każdym aspekcie, lepsze prowadzenie, większe bezpieczeństwo i prestiż. Myślę, żę za to wszystko 10 tys to nie tak dużo.
    Ten, który chce przeznaczyć 60-70tys zł na auto na pewno nie ogląda się na Fabię. No chyba, że jest jej wielkim fanem... Ale w to jakoś nie uwierzę.
    Przecież to jest oczywiste, że najwięcej Fabii będzie się sprzedawało w przedziale cenowym 40-50tys zł, Octavii w przedziale 60-70tys zł, itd...
    Niestety, Polska to biedy kraj i jak już ktoś uzbiera na nowe auto to przeważnie nie patrzy na dobrze doposażone, a bierze to, co akurat w tej cenie jest.

  • #2
    Proste pytanie - przepustnica BFQ jakie podłączenie?

    Dobry wieczór
    Mam kilka pytań do każdego posiadacza skody 1,6 BFQ.
    Moja daje mi trochę popalić.
    Mianowice rozbierałem trochę, czyściłem itp i wymieniałem odmę. Po skręceniu wszystkiego:
    - cały czas kręcą się wiatraki. Co może być problemem?
    - chciałbym żebyście popatrzyli u siebie w skodzie jak macie podłączone wężyki przy przepustnicy.
    Chciałbym się upewnić, bo może to byc też ten problem wiatraków, przy rozkładnaiu nie zaznaczyłem i teraz nie jestem pewien czy jest dobrze.

    Mam podłączone tak:
    1 - do pochłaniacza par spalin
    2 - taki zaokrąglony węzyk i idzie w lewą stronę, rozgałęzia się do zbiorniczka z płynem i na dół
    3 - do nagrzewnicy (w moim przypadku do parownika bo mam na gaz)
    Bardzo proszę o szybkie sprawdzenie i wyeliminuję moją niepewność.
    Z góry dzięki.
    Pozdrawiam
    Załączone pliki
    Nie oddam żadnemu mechanikowi mojej OctaVki !!!

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X